Opilý muž střílel na Americké z plynovky

Noc strávil zadržený muž v policejní cele a s největší pravděpodobností ho čeká obvinění z trestného činu výtržnictví

pondělí 11. října 14:36 , aktualizace 15:09

Alkohol Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Ani tento víkend Americká třída v Plzni nezklamala. V pátek v noci kolem desáté hodiny šel opilý muž od Tylova divadla po Klatovské, zabočil na Americkou a zde se z nějakého, jen jemu známého důvodu, rozhodl, že je dobrý nápad vytáhnout pistoli a začít střílet, naštěstí pouze do vzduchu. Následky střelby ale měly pro muže nečekané a velmi rychlé následky. Jednak okamžitě zareagovala hlídka kriminální policie vykonávající zde operativní činnost a jen o vteřiny později také hlídka Městské policie Plzeň, která místem projížděla.
     Muže s pistolí tak téměř okamžitě zajistilo několik policistů a strážníků. Zbraň byla zajištěna a ukázalo se, že naštěstí jde pouze o plynovku. Muž byl také podroben dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která ukázala 1,4 promile. Noc strávil zadržený v policejní cele. "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví, kterého se měl dopustit muž narozený v roce 1984. Zbraň byla zajištěna a předána k dalšímu zkoumání," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.