Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž ujel z místa nehody, po vypátrání nadýchal tři a půl promile

Těžce opilý řidič způsobil v Borské ulici v Plzni několik po sobě jdoucích nehod

27. prosince 2023 11:26 , aktualizace 11:28

Alkohol Cizinci Nehody Policie Záchytka Zadržení pachatele


     V pátek 22. prosince v šest hodin v podvečer došlo v Plzni v Borské ulici k dopravní nehodě, během které osobní vůz vyjel z vozovky a zdemoloval několik kontejnerů. 

     Po dopravní nehodě řidič z místa dopravní nehody ujel a vozidlo odstavil na nedalekou čerpací stanici MOL. Zde muže, podle našich informací Ukrajince, vypátrali svědky nehody přivolaní policisté.

     "Řidič narozený v roce 1996 jel v Plzni po vozovce Borské ulice ve směru od ulice Němejcova k ulici Břeňkova s vozidlem vozidlem tovární značky Hyundai, v prostoru křižovatky ulic Borská a Na Vršíčkách nezvládl řízení svého vozidla a vyjel vpravo mimo vozovku, kde se pravou přední částí vozidla střetl s vyvýšeným obrubníkem a najel pravými koly na travnatý pás, ze kterého sjel do kanálu," popsala nám začátek nehody mluvčí policie.

     "Řidič ale pokračoval v jízdě, střetl se podruhé s vyvýšeným obrubníkem a dále pokračoval po travnatém pásu, kde následně na betonovém schodišti narazil přední částí do plastového kontejneru na odpad. Po střetu s plastovým kontejnerem na odpad se s vozidlem vrátil zpět na vozovku ulice Borská a pokračoval dále směrem k ulici Břeňkova, přičemž opět vyjel ze své jízdní dráhy vpravo na travnatý pás, kde pokračoval a následně se opět střetl s plastovým kontejnerem na odpad," pokračovala mluvčí.

      "Na výzvu policistů se muž podrobil dechové zkoušce, která byla s výsledkem pozitivním 3,35 promile alkoholu v dechu a opakovaná zkouška ukázala výsledek 3,47 promile alkoholu v dechu. Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření spojenému s dvojitým odběrem krve a poté byl převezen do protialkoholní záchytné stanice," dokončila mluvčí policie.

    Jen s velikým štěstím tento silně opilý řidič nikoho nezranil, je ale samozřejmě podezřelý ze spáchání trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.