Foto

Opilý řidič málem zabil svou mladou spolujezdkyni

Po velmi vážné dopravní nehodě zůstala část obce bez elektřiny

neděle 31. května 12:12 , aktualizace 14:00

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek kolem půl jedné došlo k velmi vážné dopravní nehodě ve Zruči - Senci v Plzeňské ulici. Řidič vozu ve velmi vysoké rychlosti vylétl ze zatáčky, vletěl do protisměru, projel příkopem, srazil dopravní značení, které vyletělo do vzduchu a zůstalo zamotané na elektrickém vedení, poté vůz pokračoval více než dvacet metrů dřevěným plotem, který zcela rozmetal, přičemž kusy plotu pronikly předním oknem do vozu a nakonec vůz narazil do sloupu. 
     Řidič měl neuvěřitelné štěstí a z dopravní nehody vyvázl prakticky nezraněn, bohužel o to hůře dopadla jeho mladá spolujezdkyně. Žena byla těžce zraněná, mimo jiné utrpěla otevřenou zlomeninou nohy a ve vraku vozu byla zaklíněna.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a záchranáři ženu narozenou v roce 1995 transportovali ve vážném stavu na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň. Policisté podrobili řidiče narozeného v roce 1989 dechové zkoušce, která byla s výsledkem dvě promile promile.
      Po dopravní nehodě zůstala část obce bez elektřiny.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.