Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Lidé, kteří slavili na náměstí Republiky, ani netušili v jakém jsou nebezpečí

Těžce opilý cizinec svým naprosto nepochopitelným chováním ohrozil desítky lidí

1. ledna 2022 12:30 , aktualizace 12:53

Alkohol Cizinci Městská policie Zadržení pachatele

      V noci na dnešek asi hodinu po půlnoci si operátor kamerového systému městské policie všiml stříbrného vozidla Nissan, které jezdilo přímo mezi slavícími lidmi na ploše náměstí Republiky v Plzni. Vše vypadalo, že se řidič baví uskakujícími lidmi a jejich ohrožování bere jako svou velkou zábavu.


     Na místo samozřejmě okamžitě vyjelo několik hlídek, které po vozidle začaly pátrat a během deseti minut ho nalezly a zastavily.
     Mladý muž, který seděl za volantem, se sice ještě pokusil z místa uprchnout po svých a ztratit se v davu slavících osob. Neutekl ale daleko a díky pohotovému muži, který se mu postavil do cesty, ho strážníci během několika vteřin zadrželi.
     Stejně tak strážníci zajistili i další muže, také cizince, kteří se ve vozidle nacházeli. Tito muži se strážníky zprvu nespolupracovali, pošťuchovali se a byli vulgární, teprve až po důrazné pohrůžce použití donucovacích prostředků se uklidnili.

     Řidič původem z Ukrajiny byl na první pohled značně podnapilý a sotva se držel na nohou. Strážníci ho vyzvali k provedení dechové zkoušky ke zjištění přítomnosti alkoholu v dechu. Muž narozený v roce 2000 nejprve předstíral že nerozumí, pak že neumí do přístroje dýchnout, nakonec se mu to ale podařilo a přístroj naměřil 2,22 promile alkoholu.

     Strážníci tedy na místo přivolali policisty a muže jim předali pro podezření ze spáchání několika trestných činů.

     Viděli jste toto vozidlo jezdit po náměstí? Ohrozilo i Vás? Máte ho natočené? Ozvěte se prosím policii.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.