Foto

Motorkář i spolujezdkyně jsou velmi vážně zraněni

Podnapilý řidič auta se střetl s motorkou, hlavní tah na Domažlice byl uzavřen

2. června 2019 21:03 , aktualizace pondělí 3. června 08:51

Alkohol Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K velmi vážné nehodě motorkáře došlo dnes před sedmou hodinou večer na výjezdu z Holýšova na Staňkov. Z místa byla hlášena osoba v bezvědomí a na místo proto vyrazily všechny záchranné složky, včetně vrtulníku LZS a holýšovští hasiči byli na místě dokonce do dvou minut od nahlášení události.
     "Došlo ke střetu osobního vozu řízeného mužem narozeným v roce 1974, který jel od Staňkova a protijedoucího motocyklu, řízeného řidičem narozeným v roce 1969," popsala tisková mluvčí policie.
      Po střetu byl motocykl odmrštěn na svodidla a jeho řidič i spolujezdkyně utrpěli vážná zranění, mimo jiné i otevřenou zlomeninu nohy. "Ženu transportuje letecká záchranná služba v bezvědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín, muže pozemní výjezdová skupina transportuje se středně těžkým zraněním tamtéž," uvedli záchranáři.
     "Řidič osobního vozu měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol s výsledkem 0,72 promile," doplnila mluvčí policie.
     Přesnou příčinu a průběh nehody policie na místě šetří, silnice je v místě havárie uzavřena. "Musím vyzdvihnout naprosto profesionální zásah holýšovských hasičů, kteří byli při této nehodě s velmi vážnými zdravotními následky pro jednoho z postižených na místě během 2 minut. Chlapci smekám!" uvedl na stránkách Holýšova starosta Schröpfer.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!