Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Těžce opilý řidič zavinil čelní střet

Vážná nehoda zcela uzavřela hlavní tah z Plzně do Klatov

2. listopadu 2019 18:28 , aktualizace 19:11

Alkohol

Partner článku – Mraknet

     Dnes večer před půl šestou došlo těsně za Horní Lukavicí ve směru na Přeštice k dopravní nehodě se zraněním, která zcela uzavřela hlavní tah z Plzně do Klatov. Osobní vozidlo Peugeot řízené cizincem narozeným v roce 1974 se zde čelně střetlo s protijedoucím vozidlem Ford, které řídil muž narozený v roce 1944.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči ošetřili jednu zraněnou osobu, kterou poté předali do péče záchranářů, provedli protipožární opatření a řídili dopravu až do příjezdu policie. Policisté oba řidiče podrobili testu na přítomnost alkoholu a ukázalo se, že cizinec je silně pod vlivem alkoholu a nadýchal 2,61 promile.
     Záchranáři do nemocnice transportovali zraněného seniora, zatímco cizinec, pravděpodobný viník nehody, vyvázl bez zranění a policisté ho transportovali do zdravotnického zařízení k odběru krve. 
     Průběh a veškeré další okolnosti nehody šetří na místě policisté.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.