Foto

Opilý Ukrajinský řidič se "vzdal" čerpadlářce

Policisté mimo jiné i zjišťují, kde vzal cizinec klíčky od auta

neděle 19. září 12:40 , aktualizace 15:18

Alkohol Cizinci

Partner článku – Klimahome

     V noci na dnešek ukrajinský řidič pořádně překvapil obsluhu čerpací stanici Shell pod Centrálním autobusovým nádražím v Plzni. Vše začalo tím, že na tuto čerpací stanici po jedné hodině ráno nacouvala dodávka Renault tak nešikovně, že korbou nabourala sloup. Čerpadlářka vyběhla a ptala se řidiče, co to vyvádí. Muž z vozu vystoupil, přiznal se že je opilý a rovnou odevzdal překvapené ženě klíčky od vozidla.
     Obsluha čerpačky na místo samozřejmě přivolala policii. Policisté řidiče narozeného v roce 1999 podrobili testu na přítomnost alkoholu a muž nadýchal 1,81 promile. Noc strávil cizinec v cele a dnes ho čeká obvinění.
     Na místo dorazil i majitel vozu, kterého překvapilo, kdo s vozidlem přijel. Tohoto Ukrajince totiž neznal a uvedl, že vůz má přidělený jeho zaměstnanec, jiný Ukrajinec. Policisté tak nyní mimo řešení trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky, prověřují i zda nedošlo k dalšímu trestného činu a to Neoprávněnému užívání cizí věci.

     Na této čerpací stanici mají s opilými řidiči bohaté zkušenosti. Naposledy jsme 22. srpna informovali o opilém Rumunovi, který zde dokonce vyhrožoval i použitím Kalašnikova:

"Mám kalašnikova a neumím česky!"

"Mám kalašnikova a neumím česky!"

22. 08. 2021, 13:24, aktualizace 22. 08. 2021, 14:22

Policisté dnes zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů


 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.