Foto

Osmnáctiletý motorkář srazil na přechodu seniorku

Mladík objel vozidlo, které dávalo na přechodu přednost chodkyni a srazil ji

čtvrtek 17. září 10:46 , aktualizace 11:02

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera dopoledne kolem půl desáté došlo v Masarykově ulici v Horšovském Týně k dopravní nehodě, během níž srazil mladý motorkář seniorku.
     Teprve osmnáctiletý řidič motocyklu tovární značky Derbi jel ve směru od obce Horšov směrem do centra Horšovského Týna a před přechodem pro chodce začal bez jakéhokoli vážného důvodu objíždět zde stojící vůz Škoda, jehož řidička zastavila před přechodem, aby umožnila bezpečně přejít vozovku starší chodkyni. Motocyklista následně osmasedmdesátiletou chodkyni srazil a zranil. 
     Na místo tak mimo policistů museli vyjet i záchranáři a seniorku, transportovat do nemocnice. Přítomnost alkoholu byla u obou účastníků dopravní nehody vyloučena provedenou dechovou zkouškou. Dopravní nehodu šetří dále policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

     Dle místních je toto místo značně rizikové a nejde o první nehodu na tomto přechodu. "V minulosti tu byla nehoda i se sražením dítěte, je tu základní škola, ale lidé tu stále jezdí velmi rychle," uvedl nám místní muž.


 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!