Foto

Pachatel ozbrojený boxerem napadl a oloupil dítě

Muž neváhal přepadnout nezletilého chlapce kvůli mobilnímu telefonu

pondělí 20. března 14:06 , aktualizace 17:31

Loupež Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V pátek 10. března kolem sedmé hodiny ráno došlo v galerii Slovany v Plzni k oloupení a napadení dítěte. O případu jsme dosud neinformovali, abychom nemařili probíhající vyšetřování.

     Podle mluvčí policie v nákupním centru muž oslovil hocha s prosbou, zda si může zavolat z jeho mobilního telefonu. Chlapec souhlasil, ale telefon nechtěl dát z ruky, takže do něj zadal nadiktované číslo a nastavil hlasitý odposlech. 
     Zloděj ale o kořist nechtěl přijít, takže po chvíli chlapci telefon vytrhl a dal se na útěk.

     Okradený hoch zloděje pronásledoval a křičel na něj, aby mu vrátil telefon zpět. Muž zastavil a na dítě bez váhání zaútočil. "Pachatel se k poškozenému chlapci otočil s takzvaným boxerem na ruce a udeřil ho do ruky. Poté z místa utekl i s mobilním telefonem," popsala nám případ mluvčí policie.

     Díky rychlé a pohotové reakci bezpečnostní služby Galerie Slovany se podařilo pachatele ještě týž den vypátrat a zadržet.
     "Policisté zahájili trestní stíhání třicetiletého muže, které obvinili ze spáchání trestného činu loupež. Policejní komisař státnímu zástupci podnět na podání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který soudce akceptoval," doplnila mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny hrozí muži trest až deset let odnětí svobody.

Foto policie - boxer zajištěný u pachatele

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.