Foto

Pachatel se ve vlaku ukájel před ženou

Poznáte muže na fotografii? Pátrá po něm policie

středa 21. září 12:18 , aktualizace 12:36

Pátrání Sexuální deviant

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté se na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže podezřelého z trestného činu výtržnictví spáchaného ve vlaku z Plzně do Hořovic.

     "V úterý 16. srpna v době od 8:21 do 8:31 hodin došlo ve vagonu vlakového spoje č. Os 7807 k výtržnictví, kterého se dopustil dosud nezjištěný pachatel. Mezi železničními stanicemi Rokycany a Mýto si v době jízdy v blízkosti čtyřiačtyřicetileté ženy rozepl poklopec u kalhot a začal před ní masturbovat," popsal tiskový mluvčí policie.
     Žena poté událost nahlásila a rokycanští policisté nyní v rámci prověřování případu pátrají po totožnosti muže, zachyceného na fotografii.
     Jakékoliv poznatky k muži můžete zavolat zpracovatelce spisu na telefonní číslo 974 335 666 (651), případně linku 158, nebo osobně předat na obvodní oddělení v Rokycanech. Policisté moc děkují veřejnosti za spolupráci.

Foto PČR


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.