Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pachatel včerejšího pokusu o vraždu byl zadržen

Policie ukončila pátrání po nebezpečném a ozbrojeném muži

sobota 6. ledna 15:35 , aktualizace 15:36

Napadení Policie Vražda Zadržení pachatele


     Dnes dopoledne jsme informovali o pátrání po nebezpečném a ozbrojeném pachateli pokusu o vraždu ženy Denysi D.

     Policie právě informovala, že před několika málo minutami byl hledaný muž zadržen v Aši. "Další informace k tomuto případu poskytneme hned, jakmile to bude možné," doplnil tiskový mluvčí policie.

Původní článek:

Denys D. ženu pobodal vojenským bodákem do hrudi a břicha

     Včera kolem osmé hodiny večer došlo v Hranicích na Chebsku k brutálnímu a surovému napadení ženy na ulici. Útočník zde vojenským bodákem pobodal místní ženu, se kterou měl dříve milostný poměr.

     "Devětatřicetiletý muž z Hranic na Chebsku po předchozím uvážení napadl jemu dobře známou dvaatřicetiletou ženu před domem v Hranicích a způsobil jí vážná bodnořezná poranění na různých částech těla. Devětatřicetiletý muž měl jednat s úmyslem svou známou usmrtit," popsal tiskový mluvčí policie s tím že útočník z místa ihned po útoku utekl.

     Na místo ihned vyjeli policisté i záchranáři a protože žena utrpěla vážná zranění břicha a hrudníku, byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby, kterým byla žena transportována na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, kde je nyní žena hospitalizována ve stavu ohrožení života.

     Po útočníkovi, recidivistovi Denysi D., který byl minulosti odsouzen za několik trestných činů, začali okamžitě pátrat policisté. "Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a po devětatřicetiletém muži, který je podezřelý ze spáchání tohoto násilného trestného činu, kriminalisté ve spolupráci s policisty z obvodních oddělení usilovně pátrají. 
     Zároveň se v rámci tohoto případu obracíme na veřejnost a hledáme svědky, kteří devětatřicetiletého muže z Hranic na Chebsku viděli nebo s ním byli v kontaktu, aby informace vedoucí k jeho zadržení oznámili na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu. Svědectví občanů by kriminalistům mohlo výrazně pomoci při pátrání,"
 doplnil mluvčí policie s tím, že policisté varují veřejnost, aby se hledaného muže nepokoušela zadržet, ale ihned informovala policii.

Denys D.

Datum narození ....... 1984
Pátrání vyhlášeno 6.1.2024
Bydliště - Hranice, okres Cheb
Nebezpečný ANO
Ozbrojen ANO
Státní příslušnost Česká republika 

     Denys D. je vysoký 180 až 183 cm, zdánlivého stáří 38 až 45 let.

     V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.  

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.