Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Auto není trezor

Rozvozce přišel o stotisícovou tržbu

5. ledna 2022 13:35 , aktualizace 13:35

Krádež

     Mnoho řidičů stále zapomíná, že auto není trezor a nechává uvnitř věci, které se snadno stávají cílem zlodějů. Ať už se jedná o různou elektroniku, nářadí, nebo v případě řidičů rozvážkových služeb přímo peníze, vystavují se tímto řidiči nejen riziku krádeže, ale navíc i poškození vozu, které v některých případech škodou převýší i hodnotu ukradených věcí.

     Přesně tímto způsobem přišel v sobotu 1. ledna o více než stotisícovou tržbu jeden rozvozců ve Stříbře. Ten nechal vůz v Sokolské ulici a v něm bohužel i tržbu za doručené zboží. 
     Zloděj využil majitelovy nepřítomnosti rozbil okénko vozu a prohledal jeho interiér, přičemž obálky s tržbou nalezl. "Zatím neznámý pachatel odcizil dvě obálky s tržbou za doručené zboží v celkové výši přes 101 000 korun. Kromě toho způsobil pachatel škodu ve výši 5 000 korun na skleněné výplni," popsala tisková mluvčí policie s tím, že tachovští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a po pachateli pátrají. 

Foto ilustrační

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.