Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Pachatelé ze vzteku hodili motorku do strže

Jedna motorka v Tlučné a v Malesicích další museli vyzdvihnout až hasiči

30. října 2019 15:38 , aktualizace 15:52

     V posledních dnech došlo ke krádežím několika motorek. V noci z 28. na úterý 29. října odcizil doposud neznámý pachatel z parkoviště v Tlučné motocykl Yamaha. Majitel sem motocykl zaparkoval v pondělí kolem páté odpoledne a to ho viděl naposledy, hmotnou škodu nyní vyčíslil na dvě stě tisíc korun.
     Policisté případ kvalifikovali jako trestný čin krádeže a po motorce i pachateli pátrají.

     K další krádeži motocyklů došlo včera večer v Plzni - Malesicích. Pachatelé odcizili hned dva motocykly, na kterých se z místa pokusili ujet, což se jim naštěstí nepodařilo. Policisté vyjeli na místo a oba motocykly po desáté hodině v noci nalezli. Jedna motorka se nacházela blízko místa krádeže, ale druhou, zřejmě ze vzteku, pachatelé hodili do křoví ve strži.
     Na místo dnes ráno museli vyjet i hasiči a motocykl za pomoci jeřábu vyzdvihnout. I po pachatelích tohoto činu nyní policisté pátrají.