Foto

Padající led z kamionu způsobil další nehodu

Již na druhé auto za dnešní den spadl led z kamionu

1. února 2021 16:08 , aktualizace 16:27

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Ráno jsme informovali o dopravní nehodě, při které veliký kus ledu ze střechy kamionu prorazil u Stříbra čelní sklo automobilu a zranil řidiče. Za dnešek police šetří již druhou takovou nehodu, ke které tentokrát došlo u Dehtína na Klatovsku.

      "V jednu hodinu odpoledne jela řidička narozená v roce 1977 s vozidlem Škoda Fabia po silnici číslo 27, ve směru od Kokšína na Dehtín. Na přímém úseku se míjela s nezjištěným nákladním vozidlem s připojeným návěsem modré barvy, z jehož střechy odlétl kus ledu, který narazil do přední částí osobního vozidla," popsala tisková mluvčí policie.
     Dosud nezjištěný řidič pokračoval s nákladním vozidlem v jízdě. Podle mluvčího hasičů při této dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob, ale řidička utpěla značný šok.

     Policisté hledají řidiče neznámého vozidla a žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací, které sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250. Informace je možno sdělit i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

     O ranním případu jsme informovali v článku: 

Velký kus ledu proletěl čelním sklem a zranil řidiče

Velký kus ledu proletěl čelním sklem a zranil řidiče

01. 02. 2021, 08:35, aktualizace 01. 02. 2021, 12:02

Policie pátrá po řidiči kamionu, ze kterého led spadl


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!