Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pane řidiči, neztratil jste něco?

Nezajištěním nákladu řidič strážníkům zařídil pořádnou rozcvičku

úterý 3. října 10:39 , aktualizace 10:43

Doprava Městská policie

Partner článku – AZ Catering services s.r.o.


     Strážníci z Doubravky v neděli odpoledne vyjížděli na oznámení o několika pytlích, ležících na křižovatce Rokycanské a Těšínské ulice v Plzni. Na místě zjistili, že ve vozovce leží patnáct pytlů s omítkou, které značně komplikují provoz.

     "Strážníci se ihned pustili do díla a všechny pytle pomohli ze silnice odnosit pryč, aby zůstal zachovaný provoz. Po pořádné rozcvičce se začalo zjišťovat, jak se pytle na pozemní komunikaci dostaly.
     Pečlivou prací našich strážníků bylo zjištěno, že náklad byl před malou chvílí odvezen z nedaleké prodejny stavebnin. Podařilo se také zjistit registrační značku vozidla a následně mohl být kontaktován šestašedesátiletý řidič, který ani netušil, že o část svého nákladu pravděpodobně při průjezdu zatáčkou přišel, a to proto, že si náklad dostatečně nezajistil," popsala nám kuriózní případ mluvčí městské policie.

     Když se řidič dostavil na místo, uklidil si po sobě zbylý nepořádek z pozemní komunikace a celou věc s ním dořešila hlídka dopravní policie. 

Foto MP

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.