Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mňoukající Pepa je již doma, děkujeme za pomoc!

Aktualizace článku: Papoušek královský se zaletěl občerstvit do bytu ženy v Dolní Vlkýši

3. května 2023 20:10 , aktualizace 20:59

Městská policie Pátrání Zvířata

     Dnes jsme informovali o ztraceném papouškovi královském, který byl v pondělí odchycen v ulici Ke Kuští v Dolní Vlkýši a požádali vás o sdílení článku s tím, že pátráme po majiteli.

     Nyní máme pro všechny, kteří se snažili pomoci, skvělou zprávu. Papoušek je již doma. Dnes si ho v útulku vyzvedla jeho majitelka a podle pracovnic útulku šlo o krásné shledání. Pepíček, tak se papoušek jmenuje, totiž paničku okamžitě poznal a začal jednak radostně zpívat, ale pak i mňoukat jako kočka. Jeho panička vysvětlila, že se to Pepík naučil a prý to dělá, když má velkou radost.

Původní článek:

     Pořádné překvapení čekalo 1. května obyvatelku domu v ulici Ke Kuští v Dolní Vlkýši. Přibližně v půl druhé jí totiž otevřeným oknem do bytu vlétl pestrobarevný papoušek královský.
     Překvapená žena zjevně ochočeného ptáka pohostila zrním a vodou a přivolala strážníky z odchytové skupiny, aby se opeřeného uprchlíka ujali.

     "Strážníci papouška královského pomocí podběráku odchytili a umístili ho do Útulku pro zvířata v nouzi v Daimlerově ulici, kde nyní čeká, až se přihlásí jeho chovatel," uvedla tisková mluvčí městské policie.

     Pokud tedy tohoto krásného ptáka postrádáte, neváhejte se o něj přihlásit.

Foto MP

Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.