Foto

Parta mládeže řádila v rychlíku

Poškozené je kupé i toaleta a jeden z podezřelých skončil na záchytce

pondělí 27. ledna 12:43 , aktualizace čtvrtek 30. ledna 11:09

Alkohol Vandalství

Partner článku – Mraknet

     Plzeňští policisté se od pátku zabývají případem poškození vybavení vagónu rychlíku.
     V pátek v podvečer byli ostrahou Hlavního plzeňského vlakového nádraží přivoláni strážníci Městské policie Plzeň kvůli záměrnému poškození zařízení vybavení vagónu rychlíku, konkrétně kupé a toalety, skupinkou osob.
     Strážníci na místě zajistili tři muže narozené v letech 2000, 1995 a 1996 a ženu narozenou v roce 1992. Dle mluvčí městské policie dva z této skupinky osob měli uvést, že poškození vagónu měl údajně způsobit pouze nejmladší z nich, tedy devatenáctiletý mladík. To následně potvrdil i další svědek.
      Na místo dorazila i Policie ČR, celou věc si od strážníků převzala k dalšímu šetření. Škoda je předběžně stanovena na necelých deset tisíc korun. Vzhledem k tomu, že podezřelý mladík nadýchal 1,6 promile alkoholu, rozhodli policisté o jeho převozu do protialkoholní záchytné stanice.
     Policisté již zahájili úkony trestního řízení ve věci poškození cizí věci a případem se nyní zabývají.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.