Aktuálně Foto

Parta výrostků na Petrohradu zkopala muže do bezvědomí

Muž dle všeho pouze okřikl partičku výtržníků

pátek 11. ledna 19:58 , aktualizace 20:46

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes večer kolem půl osmé došlo v Plzni na Petrohradu v Rubešově ulici k velmi brutálnímu útoku. Dle prvotních informací přímo z místa měl asi padesátiletý muž okřiknout partu asi dvanácti snědých mladíků. Část party okamžitě reagovala prudkým útokem, po kterém skončil muž v bezvědomí ležet na chodníku před domem číslo 32.
     Dle mluvčí záchranné služby muže záchranáři transportovali se středním až středně těžkým zraněním na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.
     Po celých Slovanech nyní pátrají hlídky policie po útočnících, pokud máte k tomuto útoku jakékoli informace, prosíme, předejte je neprodleně policii. "Případem se nyní velice intenzivně zabýváme, jsme na místě, zjišťujeme k čemu přesně došlo a pátráme po podezřelých," uvedla mluvčí policie.

Budeme aktualizovat


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.