Foto

Patnáctiletého chlapce po nehodě transportoval vrtulník

U velmi vážné havárie v noci zasahovaly všechny složky IZS

5. prosince 2018 08:34 , aktualizace 09:12

Cizinci Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek došlo na Tachovsku k velmi vážné havárii, u které zasahovaly všechny složky IZS. Kolem jedenácté se mezi Tachovem a Tisovou dostal osobní vůz Audi do smyku, převrátil se, rotoval po vozovce a poté ze silnice vylétl a v příkopu narazil do betonového mostku. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a silnice byla uzavřena. Na místo havárie z Líní vzlétl i vrtulník LZS. Hasiči na místě provedli protipožární opatření a asistovali záchranářům při ošetření zraněných.
     Ve voze cestovali podle informací z místa tři velmi mladí Ukrajinci, kteří všichni tři utrpěli středně těžká poranění.
     "Dva muži byli transportováni do Fakultní nemocnice Lochotín pozemní cestou, patnáctiletý mladík byl transportován na urgentní příjem FNL letecky. Muži nebyli v přímém ohrožení života," uvedli nám záchranáři.
     "Osmnáctiletý cizinec jel se stejně starým a patnáctiletým spolujedoucím ve směru od Tisové na Trnovou. Alkohol byl u řidiče vyloučen dechovou zkouškou," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto: KP a HZS
     

     
     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.