Foto

Patrik Danko - pátrání po zabijákovi z Dobřan stále pokračuje

Pro pár tisíc korun ukopali muže

19. září 2017 08:43 , aktualizace 09:16

Loupež Pátrání Vražda

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Pátrání po tomto zvláště nebezpečném mladíkovi stále pokračuje. Původně byl hledaný pro vraždu, která je nyní překvalifikována na loupež s následkem smrti, a kdy mu hrozí deset až osmnáct let.

     Jedná se o případ v Dobřanech, o kterém jsme nedávno opakovaně informovali. Danko ještě se třemi dalšími mladíky vylákali muže na odlehlé místo místo u mateřské školky a zde ho ubili a ukopali. Šílené je, že jednomu z útočníků bylo pouhých 14 let. Dva sedmnáctiletí zabijáci jsou již ve vazbě, ale nejstarší Danko se skrývá na neznámém místě.

Po Dankovi jdou pátrači

     Pátrači jsou specialisté - kriminalisté, zaměřující se na cílené pátrání po osobách či věcech. Jejich prací je shromažďování poznatků vedoucích k dopadení hledaných.
     Velký dík patří i našim čtenářům, kteří již dodali několik tipů, kde by se měl Patrik Danko skrývat. Všechny se pečlivě prověřily, bohužel ale zatím bezvýsledně.

     O pečlivosti policie svědčí i to, že dokonce již dvakrát našli Dankova dvojníka. O víkendu vyjeli policisté do Plazy prověřit muže, který byl hledanému velmi podobný. Byli jsme na místě a podoba byla opravdu značná. Po kontrole podezřelého, jednalo se o česky mluvícího muže bulharské národnosti, nám kontrolovaný sdělil, že již ví, že je podobný celostátně hledanému a policie ho kontroluje již podruhé za dva dny.
     Je možné, že Danko mohl opustit republiku nebo se ukrývá v romské komunitě.   

DANKO PATRIK

Datum narození 12.3.1998
Pátrání vyhlášeno 13.9. 2017
Bydliště - okres Plzeň - Sever
Pozor, může být velmi nebezpečný
Státní příslušnost Česká republika
Výška 185 až 190 cm
Zdánlivé stáří 19 až 21 let

     Patrik Danko je štíhlé atletické postavy, vysoký 185 cm. Má hnědé oči, černé krátké vlasy po stranách vystříhané, černou bradku a na levé i pravé straně krku viditelná tetování. Zdánlivé stáří kolem 20 let. Oproti uvedené fotografii by již pravděpodobně neměl mít žádný piercing.

Vše o tomto případu včetně videí naleznete v článku Případ dobřanské vraždy objasněn, padlo obvinění

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.