Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Reklama Video

Blíží se Pekelný ostrov 2024

Na největším západočeském rockovém open air festivalu vás čekají Guano Apes, Divokej Bill, Tři sestry, Rybičky 48, Harlej, Škwor, Horkýže Slíže a další

Autor: Reklama pondělí 10. června 18:25 , aktualizace středa 12. června 15:55

Partner článku – Pekelný ostrov

Reklamní sdělení

     První červencový víkend proběhne na přírodním ostrově U mlýna v blízkosti města Holýšov již jedenáctý ročník rockového open air festivalu Pekelný ostrov.

     Vše začne již ve čtvrtek 4. července v podvečer Warm up party, na kterou je pro všechny vstup zdarma.

     V pátek a sobotu pak návštěvníky festivalu čeká bohatý program rozložený na dvě stage, ve kterém vystoupí špičkové kapely, jako například Divokej Bill, Tři sestry, Rybičky 48, Harlej, Škwor, Horkýže Slíže a další.
     Největším letošním tahákem pak bezesporu bude účast skupiny Guano Apes přinášející alternativní rock metala bavící posluchače po celém světě.

     Organizátoři pro vás jako již tradičně připravili rozsáhlé zázemí zahrnující samozřejmě stany s pivem i bary s bohatou nabídkou drinků a různorodé občerstvení od burgerů, přes streetfood, českou klasiku, klobásy, hranolky, trdelníky, langoše, až po zmrzlinu i kvalitní kávu. Mysleli ale i na oddych a zábavu, takže na návštěvníky čeká i povyražení v podobě oblíbené písečné pláže, chill out zóny, šipkařské zóny a mnoho dalšího.

     Vstupenky na tento rockový festival, který je největším v západních Čechách, si můžete již nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji, další edice vstupenek i vstupenky na místě již budou za cenu vyšší.
     Pro dárce krve, plazmy nebo krevních destiček, vojáky, děti a invalidy platí zvýhodněná cena 800,- Kč.

     Pekelný ostrov je již léta znám pro jeden z nejlepších festivalových servisů. Pro návštěvníky je připraveno v blízkosti areálu parkoviště i bezplatný kemp se sprchami, nabíjecími místy pro telefony a safeboxy na vaše cennosti.
     Pro náročnější hosty je pak k dispozici ubytování v Premium kempu v oploceném areálu s ostrahou zajištěnou bezpečnostní službou, non-stop recepcí, safe boxy na recepci, vlastními sprchami i splachovacími záchody. Pro ubytované je zde k dispozici dobíjení mobilních telefonů zdarma i možnost zakoupení premium parkování přímo v blízkosti Premium kempu.
     Pro nejnáročnější je možnost pronajmout si luxusně zařízený stan v Chill Village, kde jsou hostům poskytovány služby hotelového typu.

     Platby na festivalu probíhají pomocí cashless systému, aby i vaše finance byly v bezpečí a vy se mohli nerušeně bavit. Každý návštěvník obdrží u vstupu ID náramek s čipem, kterým pak bude platit na všech prodejních místech festivalu. Ten lze dobít hotovostí i platební kartou.
     Po skončení festivalu je možné zbylé finance na čipu buď vybrat, nebo je na kontě nechat a tím přispět na dobročinnost. Organizátoři festivalu totiž již několik let penězmi nechanými na čipech přispívají například na onkologicky nemocné děti, výstavbu dětských hřišť, školy a další projekty.  

Jak to na Pekelném ostrově vypadalo loni se můžete podívat ve videu:
Pekelný ostrov

První červencový víkend proběhne na ostrově v Holýšově již jedenáctý ročník rockového open air festivalu Pekelný ostrov. Vše začne již ve čtvrtek 4. července v podvečer Warm up party, na kterou je pro všechny vstup zdarma.