Foto

Pervitin, nůž a plynovka

Cizinec se po intoxikaci pervitinem šel schovat před banku

úterý 27. října 11:00 , aktualizace 11:44

Cizinci Drogy Městská policie Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     V noci ze soboty na neděli kolem druhé hodiny ráno přivolala bezpečnostní služba střežící Komerční banku v Goethově ulici v Plzni hlídku městské policie, protože se před vchodem budovy banky pohyboval podezřelý muž. Ten si měl podle oznamovatele opakovaně lehat na zem, schovávat se za sloup a provádět zvláštní pohyby, údajně podobné tanci.
      Strážníci vyjeli na místo a nalezli zde Bulhara, který strážníkům rovnou přiznal, že je pod vlivem drog, konkrétně pervitinu a dále také uvedl, že se před bankou zdržuje proto, protože má strach z neznámých útočníků, a že se v osvětleném prostoru pod kamerou cítí bezpečně.
     Strážníci u muže nalezli nůž a plynovku. Vzhledem k tomu, že se jednalo o porušení zákona o zbraních a střelivu, který zakazuje držení a nošení zbraní kategorie D, pokud je držitel ovlivněn alkoholem či drogami, strážníci celý případ předali policistům.

Obdobné případy v Plzni:

Buchny, kudly a plynovky

Buchny, kudly a plynovky

19. 09. 2020, 14:30, aktualizace 19. 09. 2020, 15:02

Lotyš a Ukrajinec s pistolemi v rukou děsili chodce na náměstí v Plzni


Zfetovaný řidič vezl zajímavou partičku

Zfetovaný řidič vezl zajímavou partičku

23. 10. 2020, 19:33, aktualizace 23. 10. 2020, 20:40

Kontrola posádky vozu na Slovanech přinesla hned několik nálezů


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena