Foto Video

Při napadení ženy došlo i k převrácení kočárku s dítětem

Muži zbili matku jdoucí s kočárkem - doplněny nové informace

úterý 4. února 15:19 , aktualizace 15:19

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

AKTUALIZUJEME:

     Od včerejška je nejsledovanějším článkem případ napadení ženy s kočárkem v Kollárově ulici a k tomuto přichází řada vašich dotazů.
     Mluvčí policie k tomuto případu dnes uvedla, že případ je stále ještě v šetření a právní kvalifikace tedy zatím stanovena není. Včera námi uvedené informace pak ještě mluvčí policie doplnila, že během prvního útoku mužů narozených v letech 1988 a 1995, tedy toho, který na videu zaznamenán ještě není, mělo dojít i k převrácení kočárku s holčičkou. Naštěstí ale dítě ani matka zraněny nebyly.
     Dle našich informací má údajně být jeden z mužů otcem dítěte a druhý přítelem napadené ženy, toto však ale policie nepotvrdila.

Včerejší článek

Útok na ženu v centru Plzně natočil pohotový svědek, který následně přivolal policisty


     Dnes odpoledne kolem třetí hodiny došlo na křižovatce ulic Tovární a Kollárova v Plzni k napadení ženy vezoucí kočárek s malou, asi roční holčičkou.
     Dva muži zde ještě před křižovatkou napadli mladou maminkou s kočárkem. Incidentu si všiml mladý muž, který zavolal policii a celou situaci začal dokumentovat.
     Matka se snažila z místa odejít, vše se začalo zdánlivě uklidňovat, jenže po několika metrech vše znovu vygradovalo a pak jeden z mužů náhle srazil ženu úderem pěsti přímo do obličeje. Žena padla na zem, kolemjdoucí jí začali pomáhat a jeden z mužů začal z místa rychle odcházet i s kočárkem s holčičkou uvnitř. 

     Žena, které pomohli kolemjdoucí vstát, se snažila oba muže zastavit, ale skončila přiražená na zeď, kde byla znovu napadena. Mezitím ale svědci k incidentu přivolali policii. Policisté dorazili během krátké chvíle, útočníka zajistili a převezli na policejní služebnu k dalším úkonům.
     "V současné době se tímto případem zabýváme," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že šetření je teprve na začátku.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.