Foto

Pětasedmdesátiletého seniora po dvou dnech nalezli živého

Děkujeme všem, kteří po muži neúnavně pátrali, i všem, kteří pátrací relaci sdíleli

pátek 7. srpna 13:02 , aktualizace 13:51

Partner článku – Mraknet

     Velice rádi přinášíme skvělou zprávu. Po dvou dnech usilovného pátrání našli policisté u lesa mezi obcemi Cheznovice a Mýto ztraceného pětasedmdesátiletého seniora, zajistili mu první pomoc a přes pole jej přenesli k příjezdové cestě a předali do péče záchranářům. 

Původní článek

      Policie ČR ve středu večer vyhlásila pátrání po pětasedmdesátiletém muži, který se odpoledne nevrátil do domova seniorů v obci Těně na Rokycansku. 
     Pátrání zatím bohužel nebylo úspěšné a pokračuje i dnes. Byly nasazeny desítky policistů včetně pořádkové jednotky z Plzně, povoláni byli i psovodi se psy vycvičenými na vyhledávání osob a oblast možného výskytu muže prohledává také policejní vrtulník s termokamerou. 

Karel ....

Datum narození ....
Pátrání vyhlášeno 5.8.2020
Bydliště - okres Beroun / momentálně domov seniorů Těně
Výška 175 až 176 cm
Zdánlivé stáří 75 až 80 let 

    Muž je vysoký přibližně 175 cm, hubené postavy a má šedivé vlasy. Na sobě měl zelené triko s dlouhým rukávem, šedivé tepláky a tmavé tenisky. Pravděpodobně by se mohl pohybovat v lesích okolo obce Těně. 
     Pohřešovaný trpí tzv. stařeckou demencí.

     Prosíme všechny, kteří muže odpovídajícího popisu viděli či by o něm měli informace, aby se obrátili na linku 158. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.