Foto Video

Z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech utekl Petr Čtvrtník. Pozor, může být nebezpečný!

Na místě momentálně probíhá pátrací akce policie a nasazen byl i vrtulník.

pátek 6. května 18:21 , aktualizace sobota 7. května 12:46

Pátrání

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dnes odpoledne kolem jedné hodiny utekl z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech Petr Čtvrtník. Podle našich informací byl sice hospitalizovaný dobrovolně, ale trpí duševní nemocí a podle lékaře nyní hrozí, že pokud vynechá svoji medikaci, může být nebezpečný svému okolí. Mluvčí policie tuto informaci potvrdila a uvedla, že jmenovaný by skutečně mohl být agresivní vůči druhým osobám.

Petr Čtvrtník

Datum narození 9.11.1980
Pátrání vyhlášeno 6.5.2022
Bydliště - okres Prachatice
Nebezpečný ANO
Státní příslušnost Česká republika
Výška 175 až 180 cm
Zdánlivé stáří 45 až 50 let

     Pohřešovaný muž je hubené postavy, má hnědé oči a asi o deset centimetrů delší vlasy než na fotografii, v délce cca 10 cm a hnědošedé světlé barvy. Při útěku ze zdravotnického zařízení měl na sobě nemocniční ošacení, a to modrou teplákovou soupravu, pod koleny zastřiženou nebo založenou.


     Hledaný muž byl naposledy viděl před obcí Vstiš, kde utíkal přes pole k obci. Na místě momentálně probíhá pátrací akce policie a nasazen byl i vrtulník.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158. 

     

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.