Foto

Sehraní zloději vykradli Planeo elektro během několika minut

Již na dvě prodejny téže společnosti v Plzni navštívili zatím neznámí pachatelé

11. září 2023 16:23 , aktualizace 16:23

Krádež Vloupání

Partner článku – RK Salzmann


     V noci ze středy na čtvrtek minulý týden po čtvrté hodině ranní došlo v prodejně Planeo elektro v Plzni na Borských polích k vloupání.
     Na místo okamžitě vyjížděly dvě hlídky bezpečnostní služby Tuebor General Security, které k prodejně dorazily během několika minut od vyhlášení poplachu.

      Zloději ale měli dle všeho celou akci velmi dobře naplánovanou a z prodejny zmizeli necelou minutu po tom, co poplach spustili. Podle informací z místa trojice pachatelů vypáčila vstupní prosklené dveře, vnikla do prodejny a po rozbití jedné z vitrín si odnesla několik notebooků a telefonů.

     Na místo samozřejmě vyjeli policisté i jejich technik k zajištění maximálního množství stop a po pachatelích policisté intenzivně pátrají.

     Nejde o první případ vykradení prodejny této společnosti v Plzni. K podobnému případu došlo i v sobotu 2. září kolem třetí hodiny ráno v prodejně Planeo elektro ve Studentské ulici v Plzni na Lochotíně. I zde pachatel či pachatelé vypáčil vstupní posuvné dveře, vnikl do prodejny a během několika minut odcizil elektroniku za přibližně 50 tisíc korun.


 


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly