Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Děsivá nehoda, starší muž se zaklínil na plotě a visel z něj mnoho hodin hlavou dolů

Podchlazeného a dehydrovaného muže ve vážném stavu transportují záchranáři na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň

Autor: Petr Novák středa 21. února 09:59 , aktualizace 10:32

Hasiči Záchranáři

Partner článku – Toyota Dolák

     
     Dnes dopoledne před devátou hodinou vyjížděly všechny záchranné složky do okrajové části Horní Lukavice k muži ve velmi vážném stavu, kterého nalezl náhodný kolemjdoucí viset na plotu.
     "My jsme z plotu vyprostili muže, který se při přelézání jednou nohou zaklesl mezi plotový díl a sloupek, takzvanou kunu. Zraněný visel hlavou dolů asi půl metru nad zemí. Jednalo se o plnodřevěný plot s betonovou podezdívkou vysoký asi dva a půl až tři metry," uvedl nám mluvčí hasičů s tím, že muže po vyproštění předali záchranářům. 

     Zatím není zjištěno, jak dlouho starší muž na plotu visel, ale vše zatím ukazuje, že to bylo mnoho hodin a byl tak již v přímém ohrožení života.

     "My jsme muže narozeného v roce 1961 transportovali ve vážném stavu na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň. Pacient byl silně podchlazený a dehydratovaný," doplnila mluvčí záchranářů.

     Na místě byli samozřejmě i policisté. "Muž ztratil klíče od domu, snažil se přelézt plot, aby se dostal domů, a přitom se nohou zaklínil," ukončila mluvčí policie s tím, že tedy bylo vyloučeno protiprávní jednání.

Foto ilustrační


Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.