Foto

Devětaosmdesátiletý František je nalezen

Policie děkuje všem lidem za pomoc při pátrání, i Vaše sdílení pomáhá

středa 13. listopadu 19:35 , aktualizace 19:35

Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Pohřešovaný devětaosmdesátiletý muž z Kraslic je živý a v pořádku, policie děkuje všem lidem za pomoc při pátrání, i Vaše sdílení pomáhá.

František ...

Datum narození ...1930
Pátrání vyhlášeno 12.11.2019
Bydliště - okres Sokolov

     František ... je přibližně 163 vysoký, střední postavy, má šedé oči a krátké šedé vlasy. Chůzi má rovnou vzpřímenou, nenosí dioptrické brýle a nebere žádné léky.

     Pohřešování muže oznámila jeho neteř, která uvedla, že odešel včera kolem osmé hodiny ráno z domova na procházku a dosud se nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu.
     V době odchodu měl na sobě zimní prošívanou bundu černošedé barvy, černé tesilové kalhoty a zimní kotníkové boty. Jeho mobilní telefon je v současné době nedostupný.

     Po nahlášení pohřešování muže proběhla v noci na dnešek pátrací akce, které se účastnilo na pět desítek policistů a hasičů. Ti propátrávali místa v Kraslicích a v blízkém okolí, kde by se mohl pohřešovaný senior nacházet. Muž však vypátrán nebyl.

     Bohužel totiž starý pán zřejmě omylem odjel do Plzně, kde byl naposledy viděn dnes po druhé hodině ráno na centrálním autobusovém nádraží na Husově třídě. Zde hlídce městské policie uvedl, že čeká na ranní spoj do Karlových Varů.
     Senior se při rozmluvě se strážníky zdál zcela v pořádku, takže bohužel nebyl důvod jeho jméno projet databází pohřešovaných osob.
     Zatím nikdo neví, co se změnilo, ale starý pán do Karlových Varů neodcestoval a je tedy vysoká pravděpodobnost, že se stále ještě pohybuje po Plzni.

     V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.
Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.