Po Markovi zůstaly dvě malé děti

Policista zásahové jednotky zemřel při plnění služebních povinností

středa 12. února 10:45 , aktualizace 14:41

Zásahová jednotka

    12. listopadu loňského roku došlo k tragické události, během které při plnění služebních povinností a při výkonu služby utrpěl smrtelné zranění policista zásahové jednotky Krajského ředitelství Plzeňského kraje Marek Rožeň z Janovic nad Úhlavou narozený v roce 1982.

     O Markovi se jeho kolegové vyjadřovali vždy velmi dobře, byl to podle nich přátelský, obětavý, dobrosrdečný a cílevědomý chlap, který vždy a všude rozdával dobrou náladu. Kolegové si na něm vážili nejen jeho nebojácnosti a pevného charakteru, ale i pozitivního, kamarádského přístupu. "Byl to takový sympatický bojovník, chlap do nepohody a hlavně byl vždy připraven pomoct potřebným," řekli nám o něm jeho parťáci. 

     Nezávislý odborový svaz Policie České republiky, základní organizace č.2 při krajském ředitelství PČR Plzeňského kraje s Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje vyhlásil na podporu pozůstalých po Markovi, tedy manželky a dvou malých dětí, veřejnou sbírku.

     Pokud chcete pozůstalým vyjádřit podporu, můžete do 30. května přispět na transparentní sbírkový účet vedený u Fio banky pod číslem: 2901759291/2010.