Foto

Po nedání přednosti skončil na boku

Při střetu vozů byla zraněna spolujezdkyně

úterý 6. dubna 11:08

Nehody

Partner článku – Klimahome

     Ve čtvrtek 1. dubna před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na křižovatce u Újezdu na Domažlicku k vážně vyhlížející dopravní nehodě.
     "Osmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla Peugeot 308 jedoucí ve směru od obce Újezd nerespektoval při průjezdu křižovatkou dopravní značku Dej přednost v jízdě a vjel do jízdní dráhy vozidlu BMW 740 jedoucímu po hlavní pozemní komunikaci ve směru od obce Folmava, které řídil čtyřiatřicetiletý řidič. Ten se snažil střetu zabránit, ale marně a ve svém jízdním pruhu přední částí vozidla narazil do pravé boční části vozidla Peugeot, které bylo odmrštěno do pravého silničního příkopu, kde zůstalo ležet na pravém boku," popsala tisková mluvčí policie.
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, zranění utrpěla spolujezdkyně z vozu Peugeot a byla po ošetření na místě transportována do nemocnice. Požití alkoholu u obou řidičů policisté vyloučili dechovými zkouškami a nehodu dále šetří.

Foto PČR

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.