Foto

Drobnou dopravní nehodu zcela zbytečně vyhrotil cyklista

Mladý cyklista ve vzteku probodl jednašedesátileté řidičce kolo u auta

pátek 17. září 21:21 , aktualizace 21:21

Cyklista Městská policie Nehody

Partner článku – Alfa Tactical

     Ke střetu osobního vozu a cyklisty došlo včera před osmou hodinou ráno v Samaritské ulici v Plzni. Hlídce strážníků, která k nehodě přijela jako první, se přihlásila jednašedesátiletá řidička vozu i dvaadvacetiletý cyklista a ukázalo se, že krom dopravní nehody zde došlo i k naprosto zbytečně vyhrocenému a jen těžko pochopitelnému konfliktu. "Mladý cyklista strážníkům sdělil, že má jen lehce sedřenou ruku a nohu, že ho řidička srazila, on se neudržel a probodnul kolo na jejím vozidle. Tvrzení řidičky bylo ale opačné, popsala totiž, že do ní muž na kole najel z boku a poté ji propíchl nožem levé přední kolo," uvedla tisková mluvčí strážníků. 
     Strážníci na místo přivolali Zdravotnickou záchrannou službu, Policii ČR a ještě před jejich příjezdem u obou účastníků sporu vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami. Šetření nehody i následného chování cyklisty si převzali přivolaní policisté.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.