Foto

Po nehodě vůz skončil na střeše

Řidička po střetu s kamionem zůstala zaklíněná ve voze

pátek 8. ledna 10:24 , aktualizace 10:24

Nehody Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding

     Včera kolem půl deváté večer došlo na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary na úrovni obce Krsy k dopravní nehodě, při které se střetl osobní automobil Peugeot s kamionem.
     "Řidička narozená v roce 1997 jela ve směru od Úněšova na Bezvěrov a přibližně sto padesát metrů za křižovatkou na Krsy nepřizpůsobila rychlost jízdy, následkem čehož přejela do protisměru, kde se lehce střetla se zadní částí návěsu protijedoucí soupravy tahače Volvo s návěsem Schmitz, řízené mužem narozeným v roce 1993," popsala tisková mluvčí policie s tím, že Peugeot po střetu pokračoval do levého silničního příkopu, kde se převrátil na střechu.
      Kvůli deformaci vozu se řidička nemohla z auta dostat ven, pomohli jí ve spolupráci s řidičem kamionu až přivolaní policisté, následně si jí do péče převzali záchranáři.
      "Žena utrpěla četnější lehčí zranění a byla transportována na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Hasiči na místě zajistili protipožární opatření, policisté u obou účastníků nehody vyloučili požití alkoholu pomocí dechových zkoušek.

Foto PČR

 


      

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost