Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Po nepřizpůsobení rychlosti skončila na střeše

Při havárii osobního vozu skončila se zraněním řidička i spolujezdkyně

středa 26. února 10:02

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     V neděli 23. února před druhou hodinou odpoledne došlo k dopravní nehodě na silnici II. třídy č. 200 mezi Mířkovem a Horšovem.
     "Šestadvacetiletá řidička osobního automobilu Seat Toledo jedoucí ve směru od obce Mířkov na obec Horšov nepřizpůsobila rychlost jízdy, při projíždění pravotočivé zatáčky dostala na suchém povrchu komunikace s vozidlem smyk, vyjela vlevo mimo vozovku, kde narazila do směrového sloupku a poté se s vozidlem v silničním příkopu převrátila na střechu," popsala tisková mluvčí policie.
     Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky a její spolujezdkyně, se kterými byly obě transportovány do Domažlické nemocnice.
     Alkohol byl u řidičky vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Škoda na osobním automobilu Seat byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto: PČR

 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost