Foto

Po střetu s kamionem proletěl osobák zábradlím

Osobní vůz skončil dvacet metrů od místa střetu

26. listopadu 2019 20:17 , aktualizace 21:27

Doprava Nehody

Partner článku – Eldar Taxi

     Ke střetu kamionu s osobním vozem Ford C-Max došlo dnes po sedmé hodině večer v Plzni na křižovatce Tylova, Korandova a Husovo náměstí.
     Podle informací z místa si řidič kamionu najel do křižovatky, aby měl výhled na přijíždějící vozidla, jenže od centra měl Tylovou ulicí velmi rychle přijíždět malý Ford, který zavadil o nárazník kamionu. Náraz osobní vůz odhodil do protisměru, kde asi po dvaceti metrech prorazil zábradlí na chodník. Naštěstí zde nikdo nešel.
     Řidiče osobního vozu na místě vyšetřila posádka projíždějícího sanitního vozu, podle všeho se vážně vypadající nehoda naštěstí obešla bez zranění.
     "Příčinou střetu kamionu řízeného devětadvacetiletým řidičem a osobního vozu řízeného třiatřicetiletým řidičem bylo dle všeho nedání přednosti ze strany řidiče kamionu. Věc bude vyřešena na místě v blokovém řízení," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u obou řidičů vyloučeno dechovou zkouškou.
     Nehoda blokovala průjezd z Husovy ulice do Tylovy přes Husovo náměstí. 


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.