Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, hrozba zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Po střetu skončil vůz v příkopu

K nehodě to měli záchranáři doslova jen pár kroků

27. listopadu 2019 17:18 , aktualizace 17:41

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Domovinka

     Dnes po půl čtvrté odpoledne došlo ke střetu dvou vozů na Klatovské třídě u bývalé konečné tramvají.
     Podle informací z místa zde řidička vozu Peugeot při vyjíždění z vedlejší silnice nedala přednost vozu Lexus, jedoucímu směrem do centra a došlo ke srážce, po které byl Lexus odražen do příkopu.
     Protože k nehodě došlo přímo před základnou Zdravotnické záchranné služby, vyběhli na místo jako první právě záchranáři. Naštěstí se ale ukázalo, že nehoda se obešla bez zranění.
     Nehoda blokuje jízdní pruh ve směru do Plzně, provoz řídí policisté kyvadlově.
     "Třiapadesátiletá řidička nedala přednost řidiči narozenému v roce 1971. Alkohol policisté u obou vyloučili provedenou dechovou zkouškou a věc byla vyřešena na místě v blokovém řízení," potvrdila a doplnila tisková mluvčí policie.


 


Domovinka

Domovinka – sociální služba, která na území Plzně pomáhá již přes 20 let. Provozujeme stacionář, ve kterém naleznou domov senioři, kteří již nemohou ze zdravotních důvodů žít sami. Máme zde ale možnost i denního stacionáře.