Foto

"Na ulici tu křičí nějaký člověk s pistolí!"

Policisté muže pod vlivem drog bleskurychle odzbrojili, ukázalo se, že pistole byla airsoftová

9. října 2019 15:21 , aktualizace 17:41

Drogy Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Dramatické okamžiky prožilo včera několik obyvatel sídliště v Třemošné, kteří si po osmé hodině večer všimli ozbrojeného muže pokřikujícího pod jejich okny.
     "Ten člověk tu nejdřív řval na lidi, kteří bydlí v domě hned za zastávkou, pak tu chodil po silnici s pistolí v ruce, motal se mezi auty před bývalou hospůdkou a mlátil do nich," popsala nám svědkyně události s tím, že muž se choval divně a nebyl zřejmě zcela při smyslech. "V jednu chvíli mu ta pistole upadla na zem, on jí sebral, natáhl a koukal k nám do oken do sídliště. Byl to ošklivý, pocit nikdo nevěděl, jestli chce zabít sám sebe, nebo někomu ublížit" líčila dále děsivý zážitek žena,"Pak se sebral a šel pomalou chůzí směrem na Benzínu."
     Vylekaní obyvatelé se samozřejmě obrátili na policii a ta na místo dorazila během pár chvilek.
     "Ještě než stihl odejít, přijeli policisté a v mžiku toho člověka odzbrojili. Opravdu velké díky těm policistům za tak bleskový zásah, měli jsme strach," uzavřela vyprávění žena.
     "Hlídka na místě zastihla muže narozeného v roce 1981, kterého odzbrojila a zadržela. Zbraň, kterou měl muž v ruce, byla podle prvotního zkoumání airsoftová pistole, která bude odeslána na odborné zkoumání. Zadržený muž měl pozitivní test na omamné a psychotropní látky," potvrdila nám případ tisková mluvčí policie s tím, že ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z výtržnictví.

     Tentokrát se naštěstí dle všeho jednalo jen o "airsoftku", před několika lety ale třemošenští policisté čelili tváří v tvář nebezpečnému pachateli ozbrojenému nelegální ostrou zbraní.

Šílenec s pistolí ohrožoval v Třemošné lidi - zpacifikovala ho zásahová jednotka

Šílenec s pistolí ohrožoval v Třemošné lidi - zpacifikovala ho zásahová jednotka

09. 08. 2015, 19:57, aktualizace 09. 10. 2019, 15:49

Ozbrojený muž bezprostředně ohrožoval střelnou zbraní nejen osoby ve své blízkosti, ale neváhal mířit ani na policisty

Foto zákroku - čtenářka 

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena