Foto

Tragická smrt na dálnici - dvě malé holčičky přišly o tátu

Obě holčičky ještě nedokáží pochopit, že se tatínek již nikdy nevrátí - pojďme jim pomoci a ulehčit další život

pátek 23. července 18:40 , aktualizace 22:02

     V pondělí jsme informovali o tragické události, kdy při dopravní nehodě na přivaděči z Plzně na Klatovy zemřel pracovník Údržby a správy silnic. Před jedenáctou hodinou dopoledne na vozovce skupina pracovníků odstraňovala dopravní značení a do vozíku s dopravní šipkou narazila řidička s vozem Škoda Octavia. Náraz vozík i vůz silničářů odhodil doprostřed vozovky a šestatřicetiletý Václav utrpěl natolik vážná zranění, že i přes veškerou snahu všech na místě zemřel.

Pomozte i Vy

     Na naši redakci se nyní obrátili přátelé zemřelého s prosbou o zveřejnění výzvy k pomoci rodině, která po muži zůstala, tedy ženě a dvou dcerek ve věku 3 a 1,5 roku.

Vážení lidé, obracím se na Vás,
     obdobná tragédie může kdykoli zasáhnout nás nebo naši rodinu a pomoc okolí pak podpoří nejen finančně, ale i morálně. Tentokrát bohužel tragicky zemřel super kluk, kamarád a hlavně manžel a táta dvou malých holčiček Adélky a Elišky. Véna Tolar zemřel při výkonu svého povolání, kterým bylo starat se o to, abychom my ostatní mohli jet bezpečně. Véna se ráno rozloučil s milující ženou Ivou i svými dvěma malými princezničkami, odešel do práce, ale kvůli fatální chybě řidičky se již nevrátí.
     Véna své rodině plnil sen o vlastním domečku, který s ženou Ivou začínali stavět, bohužel se ho už ale nikdy nedočká. Rozhodli jsme se proto s přáteli a se souhlasem jeho manželky založili tento účet, kam můžete přispět a podpořit obě holčičky, které ještě nedokáží pochopit, že se tatínek doopravdy již nikdy nevrátí.                                                             Velice děkujeme, kamarádi

Rodině je možno přispět na transparentním účtu 123-4678950227/0100 a průběh celé sbírky je možné sledovat ZDE.

O nehodě jsme podrobně informovali v článku:

Řidička smetla a na místě usmrtila silničáře

Řidička smetla a na místě usmrtila silničáře

19. 07. 2021, 12:59, aktualizace 19. 07. 2021, 16:23

Tragická dopravní nehoda uzavřela přivaděč u Dobřan