Pobodal muže skutečně velmi netradiční zbraní

Zranění si vyžádala hospitalizaci napadeného, útočník skončil ve vazbě

19. května 2021 12:51 , aktualizace 13:20

Alkohol Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V úterý 11. května došlo na ubytovně v Aši v ulici Na Vrchu 20 k hádce, která přerostla do rvačky a nakonec skončila vážným zraněním. Podle policie muži na ubytovně popíjeli alkoholické nápoje a krátce po třetí hodině odpoledne měl zničehonic začít šestapadesátiletý muž vulgárně urážet šedesátiletého muže, se kterým původně popíjel. Následně uchopil kovovou vidličku, kterou napadenému několikrát zabodl do horní části těla.
     Zraněnému muži naštěstí poskytl první pomoc dvaačtyřicetiletý muž, který s dvojicí alkohol v pokoji taktéž popíjel a na místo vyrazili záchranáři, kteří po nezbytném ošetření zraněného šedesátiletého muž transportovali do nemocnice. Přivolaní policisté po příjezdu na ubytovnu šestapadesátiletého muže zadrželi a převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům. Mezitím z nemocnice přišla zpráva, že zranění muže si vyžádalo jeho hospitalizaci.
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání šestapadesátiletého muže z Aše, kterého obvinili ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby," uvedl k případu mluvčí policie s tím, že muži hrozí až desetileté vězení.

Foto: ilustrační, jiná bitka na ubytovně

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.