Foto

Pobodání v hotelu Zátiší

Pobodaného v kritickém stavu transportoval vrtulník LZS

neděle 17. března 09:03 , aktualizace 10:59

Alkohol Cizinci Napadení Ubytovny Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek došlo v hotelu Zátiší v Sokolovské ulici v Tachově k napadení a velmi vážnému zranění. Hotel v dnešní době funguje spíše jako ubytovna a právě v jednom z pokojů se celou noc hádali cizinci, dle našich informací Rumuni. Nejprve jeden skončil údajně prohozený skleněnými dveřmi a skončil pořezaný střepy na ruce. Byl ošetřen v nemocnici, asi kolem půlnoci se na ubytovnu vrátil a zřejmě si chtěl vyřídit účty.
     Znovu vypukla rvačka, tentokrát pouze mezi dvěma muži, starší z dvojice vzal nůž a pobodal druhého, přičemž nejvážnější zranění utrpěl muž na stehně. Nůž zřejmě zasáhl tepnu, takže když do pokoje vrazili policisté, všude bylo veliké množství krve a muži hrozilo vykrvácení. Policisté okamžitě muži poskytli první pomoc, zastavili krvácení, a protože zranění a masivní krevní ztráta zraněného přímo ohrožovala na životě, musel být přivolán vrtulník a muž byl do nemocnice transportován letecky.
     Policisté nejenže rychlou první pomocí zřejmě napadenému zachránili život, ale také zadrželi podezřelého. "Devětatřicetiletý cizinec byl zadržen a nadýchal přes dvě promile alkoholu. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví," uvedla tisková mluvčí policie.

     Zhruba v téže době zasahovali policisté i na ubytovně u nádraží v Plzni, také proti opilému muži, zde se vše naštěstí ale vše obešlo bez zranění.

Foto 1.: Vrtulník LZS u hotelu Zátiší, zdroj: Lehký Petry
Foto 2.: zákrok v Plzni, foto z Tachova vyjma fotky výše nemáme k dispozici

 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.