Video

Brutální loupež v Rokycanech

Cizinec srazil muže na zem, opakovaně ho kopal do hlavy a pak ho ještě okradl

22. května 2020 14:38 , aktualizace 18:17

Cizinci Loupež Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Velice závažného trestného činu loupeže se ve středu 20. května před sedmou hodinou večer dopustil v Rokycanech mladý muž, podle našich informací Slovák. 
     "Čtyřiadvacetiletý muž z Rokycan v Čechově ulici doběhl svého pětatřicetiletého známého, zezadu na něj zaútočil a srazil ho na zem," popsala zákeřný útok tisková mluvčí policie a pokračovala, že ležícího muže na zemi útočník ještě několikrát kopl do hlavy. Poté bezvládné oběti sebral mobilní telefon v pouzdře, platební kartu a batoh s několikatisícovou hotovostí. Po útoku pachatel utekl směrem do ulice Pod Ohradou, kde ho ani ne hodinu po loupeži vypátrali a zadrželi policisté. 

     "Muž si z rukou vyšetřovatele převzal usnesení o zahájení trestního stíhání pro podezření ze spáchání zločinu loupeže a zároveň přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," doplnila ještě mluvčí policie.
     Dnes vyšetřovatel podal podnět k podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který právě nyní projednává soud v Rokycanech.
     Pachateli v případě uznání viny v pravomocném rozhodnutí hrozí pobyt za mřížemi až na deset let.  

Aktualizace:
18 h Na základě rozhodnutí soudce Okresního soudu v Rokycanech bude obviněný muž stíhán vazebně. Takže policisté muže transportovali rovnou do Věznice Plzeň.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.