Foto

Pod převráceným vysokozdvihem zůstal zaklíněný a zraněný řidič

Na místě zasahují všechny záchranné složky a provoz na silnici byl zastaven

úterý 16. srpna 13:25 , aktualizace 19:28

Partner článku – KS Therm

     Dnes odpoledne před jednou hodinou odpoledne došlo Kroměždicích, což je malá vesnice, část obce Bolešiny v okrese Klatovy, k dopravní nehodě, při které se převrhl vysokozdvižný vozík a zaklínil pod sebou vážně zraněného řidiče. K nehodě samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo události, vyprostili zraněného muže, kterého předali do péče záchranářům, dále zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a provedli úklid komunikace.

     Provoz na silnici byl v době záchranných prací zastaven. Okolnosti a příčinu nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Muž narozený v roce 1976 z Plánicka jel po obci Kroměždice s vysokozdvižným vozíkem a za jízdy došlo k vypnutí motoru. Následně vozík narazil do betonové zídky a došlo k jeho převrácení, kdy řidič zůstal zaklíněn. Dechová zkouška byla u muže s negativním výsledkem, policisté dopravní nehodu dále šetří," uvedla k nehodě tisková mluvčí policie a záchranáři doplnili, že muž byl do nemocnice transportován s vážným zraněním.

Foto: HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.