Foto Video

Pod vlivem alkoholu převrátil auto

Při havárii byli vážně zraněni tři lidé, ženu musel transportovat vrtulník LZS

28. října 2020 21:03 , aktualizace čtvrtek 29. října 08:08

Alkohol Doprava Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes po šesté hodině večer došlo na přímém úseku silnice mezi Svojšínem a Otročínem k vážné havárii vozu Škoda Felicia, které vyjelo ze silnice a převrátilo se na střechu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     "Osobní Škoda Felicia řídil řidič narozený v roce 1971," uvedla tisková mluvčí s tím, že při havárii byly zraněni tři lidé.
     "Zzs transportovala asi třicetiletou ženu leteckou cestou ve velmi vážném stavu na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín, muž byl transportován pozemní cestou také ve vážném stavu tamtéž. Třetí zraněný je při vědomí, utrpěl středně těžká zranění a byl transportován na akutní zónu Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Příčina a okolnosti havárie jsou předmětem dalšího šetření tachovských dopravních policistů, již nyní ale bylo zjištěno, že byl řidič pod vlivem alkoholu. "Dechová zkouška u řidiče vyšla pozitivní s výsledkem 0,88 promile alkoholu v dechu," doplnila mluvčí policie.Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.