Foto

Včerejší večerní nehoda U Prazdroje v Plzni

Se zákazem řízení a pod vlivem pervitinu potkal sloup

středa 8. července 15:03 , aktualizace 15:18

Drogy Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     K dopravní nehodě, po které skončil jeden z vozů ve sloupu trakčního vedení trolejbusů, došlo včera v půl deváté večer v ulici U Prazdroje v Plzni ve směru od centra.
     "Řidič vozu Hyundai Accent narozený v roce 1978 jel v pravém jízdním pruhu, když se rozhodl předjet před ním jedoucí vozidlo a při přejíždění do levého pruhu přehlédl souběžně jedoucí vozidlo Mercedes a došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie.
     Po střetu se vůz Hyundai dostal do smyku vlevo, který řidič nezvládl a ve středovém pásu projel keřem a zastavil se až o sloup. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
     Policisté na místě vyloučili požití alkoholu u obou řidičů dechovými zkouškami, u řidiče Hondy byl ale podle mluvčí policie pozitivní test na drogy, konkrétně na pervitin. Následnou lustrací navíc policisté zjistili, že muž řídil, ačkoli měl platný zákaz řízení.
     Muž se tak bude krom ohrožení pod vlivem návykové látky zpovídat navíc i z maření výkonu úředního rozhodnutí.

Foto PČR

 


      

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.