"Díky Vám Terezko!" vzkázali hasiči

Dnes nám přišel mail, který velice rádi uveřejňujeme

24. července 2018 13:16 , aktualizace 13:24

Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus

"Ahoj do redakce,
     díky za Váš článek o našem včerejším zásahu v Domě neslyšících i o kolegovi Martinovi, který skončil v nemocnici. Jak už asi víte, Martin je už propuštěný z nemocnice a naštěstí je v pořádku. My bychom ale také chtěli někomu poděkovat.
     Při požáru se našla jedna maminka, která místo natáčení celé události na mobil raději šla s manželem a synkem do nedalekého obchodu a koupila ledové osvěžení ve formě asi dvaceti Ruských zmrzlin, kterými nás podělila.
     Všichni jí chceme hrozně moc poděkovat za toto vítané osvěžení, ale jak paní rychle přišla, tak i rychle odešla. O této ženě víme pouze to, že ona i její synek měli blonďaté vlasy, na sobě měla khaki šaty a představila se jako Tereza,"
napsal nám jeden ze zasahujících hasičů. 

     Toto milé gesto hasiče potěšilo natolik, že naši redakci požádali o veřejné poděkování paní Tereze, které milerádi zveřejňujeme.

     Na druhé straně ale stojí bohužel lidé, kterým je sobeckost nebo zvědavost přednější než cokoli jiného.
     Takoví lidé se objevili bohužel i u včerejšího požáru, kde zasahujícím složkám jen ztěžovali a přidělávali práci svou snahou podlézt pásku a projít uzavírkou, a ani přes zdlouhavé vysvětlování hasičů nebo později policistů, nedokázali pochopit, proč nemohou projít.

D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.