Video

Při mé holčičce stáli andělé strážní v lidských tělech

Maminka děkuje záchranářům i zdravotníkům za záchranu dusící se male dcerky

8. března 2019 17:33 , aktualizace sobota 9. března 11:46

Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Do redakce nám přišlo velmi milé poděkování od maminky záchranářům a zdravotnímu personálu za pomoc malinké holčičce. Poděkování jsme velmi rádi předali a na přání pisatelky ho zveřejňujeme i zde.
"Milá redakce,
     ráda bych touto cestou poděkovala týmu záchranářů, kteří 5. března vyjeli po 22 hod. k naší malé, 3,5 měsíční holčičce. 
     Dcerka se ve spánku pozvracela a následně se začala dusit, nepomáhalo poplácání po zádíčkách ani změna polohy miminka, tedy jsem ihned sáhla po mobilu a vytočila 155. Ještě před spojením s tísňovou linkou byla moje holčička bezvládná, jak hadrová panenka,.
     Babičce se po chvilce podařilo holčičku vzkřísit. Nikdy jsem neslyšela dětský pláč raději! Jenže to pomáhalo jen na chvilku a holčička se nám opakovaně vracela do stejného stavu.
     Paní na tísňové lince byla skvělá, přesně věděla co poradit a byla s námi ve spojení až do příjezdu záchranářů, kteří zde byli přesně za 5 minut a 32 sekund.
     I když vše trvalo pouhých 5 min, celé to pro mě bylo jako věčnost a při pohledu na mou princeznu, která byla téměř bez života, tvářičky bílé, očička červené, pusinku promodralou, sáhla jsem si na úplné dno.
     Tímto bych tedy chtěla poděkovat hned několika lidem. V první řadě mojí mamince, protože právě ona se nejvíce zasloužila za to, že se moje dcerka opět nadechla. Dále paní z tísňové linky, která se mnou stále komunikovala a uklidňovala mě, abych zachovala klid. Záchranářům, kteří byli pohotoví, jejich příjezd bleskový a ihned kontrolovali stav holčičky. A také zdravotnímu personálu ve FN Lochotín, kam jsme byli převezeni k další kontrole zdravotního stavu. V tento večer stáli při mé holčičce andělé strážní v lidských tělech těchto osob. Posílám jedno velké DĚKUJI!!!"

                                                                                            Jméno pisatelky má redakce k dispozici

     My jsme se na případ zeptali tiskové mluvčí záchranářů, která velmi ocenila takovouto zpětnou vazbu, pochválila rodinu za správné jednání v rámci komunikace na tísňové lince a ujistila nám, že se poděkování ke všem zasahujícím dostane.
     My za redakci všem zúčastněným gratulujeme k perfektnímu zvládnutí situace a holčičce do budoucna přejeme co nejméně podobných zážitků.

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.