Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Muž podezřelý z vraždy vlastní matky byl právě dopaden

Veškeré dostupné informace k dnešní vraždě v Plachého ulici k dispozici zde

1. listopadu 2022 11:44 , aktualizace 16:19

Vražda Zadržení pachatele

Aktualizace:

11,30 h  Policistům se podařilo vypátrat a zadržet z vraždy vlastní matky podezřelého Nemetha. "Před chvílí se v centru Plzně podařilo policistům zadržet muže, po kterém jsme pátrali v souvislosti s dnešním trestným činem vraždy. Prověřováním případu se zabývají krajští kriminalisté," uvedla nám teď tisková mluvčí policie.

     Policisté muže dopadli nejen díky skvělé operativní práci kriminalistů, ale i na základě poznatků od široké veřejnosti, zejména pak informacím od zaměstnanců Plzeňských městských dopravních podniků. Tímto policisté děkují nejen těm, kteří informace přinesli, ale i všem, kteří pátrání jen sdíleli.

 

     Kriminalisté podezřelého zadrželi v Kopeckého sadech a vzhledem ke zranění na jeho ruce si na místo přivolali i záchranáře. "K zadrženému muži si nás přivolali policisté. Muž byl naším lékařem vyšetřen a byl předán zpět policii. Jeho stav nevyžadoval ošetření ve zdravotnickém zařízení, ani následnou hospitalizaci," uvedla nám mluvčí záchranářů.


Původní článek

     V Plachého ulici v Plzni došlo dnes ráno k vraždě šestačtyřicetileté ženy, na místě nyní pracují kriminalisté a koroner. "Aktuálně řešíme v Plzni násilný trestný čin, při kterém došlo k usmrcení ženy. Policisté na místě činu provádí neodkladné úkony," uvedli nám zatím policisté s tím, že další informace poskytnou později.

     Podle našich informací měla být žena zavražděna v bytě a utrpěným zraněním podlehla na místě. Vražednou zbraní byl dle všeho nůž. „Lékař záchranné služby na místě konstatoval exitus pro zranění neslučitelná se životem. Na místo byl povolán koroner,“ doplnila mluvčí záchranářů.
     Zavražděná žena byla matkou vraha.

Dino Németh

     V souvislosti s tímto případem kriminalisté intenzivně pátrají po možném podezřelém muži Dino Némethovi, který má mít vyholenou hlavu a na sobě má světle modré kalhoty a černé tričko. Vysoký je asi 180 centimetrů a zdánlivého stáří 25 až 27 let. Letos 20. září byl propuštěn z vězení.

     Policisté důrazně varují, aby se lidé nepokoušeli podezřelého sami zadržet, protože může být nebezpečný a nabádají, aby lidé při spatření podezřelého okamžitě volali linku 158.

     "Tito nájemníci se nastěhovali do vedlejšího domu zhruba na začátku letních prázdnin, od té doby tu byl na denní bázi řev a hluk až do nočních hodin. Opakovaně jsme volali policii s hlášením o rušení nočního klidu a podobně.
     Ten řev nebyl ničím výjimečným, zejména od předpokládané oběti. Často bylo slyšet, jak synovi nadává, že je feťák a zloděj, nicméně i dnes byl slyšet řev a rány, které v jednu chvíli naprosto utichly - poté se začali sjíždět záchranné složky,"
popsal nám jeden z obyvatel domu.

Aktualizace:

11,05 h Policisté stále intenzivně pátrají po Dino Neméthovy, který je podezřelý z vraždy spáchané dnes ráno ve Plachého ulici.
     Podle našich informací měla být zavražděna matka podezřelého Eva, která v domě bydlí. Podle místních obyvatel šlo o problémovou rodinu spojovanou v okolí s distribucí a užíváním drog. Dino Neméth narozený 30. 9. 1997 má za sebou již dva tresty odnětí svobody.

11,30 h  Policistům se právě podařilo vypátrat a zadržet z vraždy vlastní matky podezřelého Nemetha. "Před chvílí se v centru Plzně podařilo policistům zadržet muže, po kterém jsme pátrali v souvislosti s dnešním trestným činem vraždy. Prověřováním případu se zabývají krajští kriminalisté," uvedla nám teď tisková mluvčí policie.