Foto Video

Podvodníci se chtěli svézt taxíkem zadarmo

Plzeňský taxikář varuje před podvodníky a hledá další okradené

pátek 28. srpna 19:04 , aktualizace 19:32

Podvodníci

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Obrátil se na nás jeden z plzeňských taxikářů s varováním před podvodníky.

Dobrý den,
     chtěl bych Vaším prostřednictvím varovat hlavně kolegy taxikáře před dvojicí podvodníků, které jsem v noci na dnešek po půlnoci vezl z Plzně do Tymákova.
     Ty dva kluky jsem naložil před klubem Nekonečný šum v Doudlevecké ulici v Plzni s tím, že chtějí odvézt do Tymákova. To, že si diktovali trasu jinak, než bych jel já, bych neřešil, jsou to jejich peníze a jejich volba.
     V Tymákově ale zkusili utéct bez zaplacení a podle všeho to nedělali poprvé. Navigovali mě tam totiž do úzké ulice, kde mezi zahradami vede nějaká polní cesta a nechali mě zastavit kousek za ní. Když jsem jim řekl částku z taxametru, která činila sedm set korun, najednou se oba sebrali, utekli z auta a začali prchat právě tou polní cestou. Asi nečekali, že tam za nimi vjedu, ale vjel do mě vztek a říkal sem si, že jim to přece nemůže projít. Na konci té cesty přeskočili zamčenou bránu a přes ten pozemek utíkali podle všeho k blízkým panelákům, očividně tu cestu znali moc dobře.
     Dost je překvapilo, že jsem se za nimi rozběhl a o to víc, když se mi je podařilo chytit. Dovedl jsem je zpět k autu, a když jsem řekl, že zavolám policii, jeden z nich vyndal platební kartu, že cestu uhradí.
     Člověk by čekal alespoň omluvu nebo nějakou lítost, ale zvlášť ten v černé mikině byl naopak ještě drzej, máchal tam prostředníčkem a podobně.
     Celou věc jsem nakonec i s údaji z platební karty na policii oznámil, jsem totiž přesvědčen, že tohle dělají častěji, tak pokud už někoho takhle podvedli, ať se přihlásí na policii, ať jim to můžou spočítat komplet.

                                                                                Za zveřejnění varování předem děkuji. R. (jméno má redakce k dispozici)  


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.