Pohřešovaní Hromádka a Kassl - pátrání stále pokračuje!

Jiří nedorazil na štědrovečerní večeři a Igor se ztratil na Šumavě

pondělí 10. ledna 17:40 , aktualizace úterý 11. ledna 10:39

Pátrání

Partner článku – T2 Reality

     Policisté stále pátrají po několika lidech, kteří v posledních týdnech zmizeli na území Plzeňského a Jihočeského kraje. Pojďme si tedy jednotlivé případy připomenout. Vaše zdánlivě i banální informace by mohla policejním pátračům velmi pomoct.

Jiří Hromádka

     Rodina i policie pátrají po mladém muži, který na Štědrý den nedorazil na smluvenou večeři s rodinou a za podivných okolností zmizel.
     Zmizení muže nahlásila policii matka, která ho viděla naposledy 23. prosince kolem půl páté odpoledne, kdy měl někam odjet osobním automobilem Opel Astra. Ještě na Štědrý den dopoledne muž komunikoval s bratrem, kterému sdělil, že jede za kamarády, a že odpoledne dorazí na štědrovečerní večeři s rodinou. 
     Od té doby se muž již nikomu neozval ani nezvedal telefon, takže se rodina obrátila na policii. "Policisté po muži začali intenzivně pátrat a šetřením zjistili jeho poslední výskyt v okolí Zvíkovského Podhradí na Písecku. Písečtí kolegové propátrali okolí, kde u Vltavského mostu u obce Kučeř nalezli mužův zaparkovaný automobil, odemčený a s klíčky uvnitř vozu. Policisté proto pokračovali v pátrání v těchto místech včetně vodní hladiny a okolních břehů, bohužel neúspěšně," popsala tisková mluvčí policie.

Datum narození 21.3.1998
Pátrání vyhlášeno 24.12.2021
Bydliště - okres Strakonice
Státní příslušnost Česká republika 

     Jiří Hromádka je vysoký 175 až 180 cm, má modré oči, hnědé nakrátko střižené vlasy a v uších nosí černé flashe. Na sobě měl při odchodu pravděpodobně oblečenou šedou mikinu, modré rifle, černé kotníkové tenisky a zimní čepici.


Aktualizováno, žena byla nalezena bez známek života:

Bohuslava...

     Policisté ukončili pátrají po Bohuslavě ..., která 31. prosince v době mezi půlnocí a sedmou hodinou ráno odešla z místa svého bydliště, kdy v bytě zanechala peněženku, doklady, soukromý i služební mobilní telefon a vzala si s sebou manželovu legálně drženou krátkou kulovou zbraň.

     Pohřešovaná žena z místa bydliště odjela služebním vozidlem Škoda Octavia šedé metalické barvy, r. z. ...

Datum narození: ...
Pátrání vyhlášeno: 31.12.2021
Bydliště: ...
Ozbrojena: ANO
Státní příslušnost: Česká republika

Výška 170 až 172 cm
Zdánlivé stáří 65 až 70 let
Střední postava
Vlnité vlasy
Oči zelenohnědé

Oblečení: červený starší kabát, černé kalhoty a červené boty - válenky 

Igor Kassl

     Policií ČR bylo vyhlášeno celostátní pátrání po pohřešovaném muži, který v pátek 31. prosince odjel ze svého bydliště v Praze a v pondělí 3. ledna byl v Modravě na Šumavě nalezen zaparkovaný jeho automobil Ford S-Max. Muž se pohybuje na neznámém místě a dosud o sobě nedal vědět.

     Po nálezu vozu byla spuštěna rozsáhlá pátrací akce. Do pátrání se zapojili policisté z různých útvarů na Klatovsku, členové Horské služby Šumava, pracovníci Národního parku Šumava na čtyřkolkách a nasazeni byli i psi vycvičení pro pátrání po osobách v terénu. 
     Pátrací akce probíhá v členitém terénu a zejména v lesních porostech v okolí Modravy,  ubytovacích zařízeních na Modravě, Kvildě i dalších lokalitách. Dále policisté zjišťovali, zda pohřešovaný muž není hospitalizován v nemocnicích, jak v Plzeňském tak Jihočeském kraji. 

Datum narození 23.10.1981
Pátrání vyhlášeno 3.1.2022
Bydliště - okres Praha 2
Státní příslušnost Česká republika 

     Igor Kassl je vysoký 180 až 185 centimetrů, střední postavy a má modré oči.

     Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, pohybu či výskytu pohřešovaných osob, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo osobně na kteroukoli policejní služebnu. 

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.