Pátrání Video

Pořádně drzá krádež v Pointu u Boleváku

Policisté pátrají po zloději, který zneužil přítomnosti školního výletu a okradl personál

Autor: Petr Novák čtvrtek 27. června 13:43 , aktualizace středa 3. července 09:10

Krádež Pátrání

Partner článku – Ecocity taxi


     Policie pátrá po pachateli, který okradl zaměstnance provozovny Point u Velkého boleveckého rybníku v Plzni.

     

     Zloděj do zázemí podniku vnikl kolem půl jedenácté dopoledne a využil situace, kdy se v okolí pohybovalo velké množství dětí s učitelkami na školních výletech, a personál tak měl plné ruce práce.

     Zatím neznámý pachatel odcizil koženou kabelku a odloženou tašku, ve kterých byla mimo jiné i peněženka s hotovostí a platebními kartami, doklady, svazek klíčů a klíče od vozidla.

    Do budovy měl muž proniknout služebním vchodem, který byl zavřený.

     Okradený personál prosí všechny čtenáře, kteří by zloděje poznali nebo v okolí podniku viděli něco podezřelého, aby se obrátili na policii, která se případem již zabývá.

     "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátráme. Případné poznatky přijmeme na kterémkoli obvodním oddělení policie nebo na bezplatné lince 158," doplnila tisková mluvčí policie.


Ecocity taxi

Není Vám lhostejná příroda? Přejete si cestovat pohodlně a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Ať už preferujete ekologickou nebo luxusní jízdu, s námi máte na výběr. Naše flotila je vybavena moderními a velice komfortními vozy ŠKODA Octavia CNG, ŠKODA ENYAQ iV.