Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Pojízdné vetešnictví malého českého gangstera - aktualizováno a doplněno video

Zadržení podezřelého vozu v Těšínské ulici přineslo velice zajímavé výsledky

13. března 2023 15:11 , aktualizace 15:11

     V noci na dnešek kolem desáté hodiny zastavila hlídka policistů ze Speciální pořádkové jednotky v Plzni v Těšínské ulici velmi podezřelý vůz značky Audi, ve kterém cestovali dva muži a jedna žena.

     Ukázalo se, že policisté měli velmi dobrý odhad a jako první zjistili, že vůz má namontovány značky patřící na jiné vozidlo. Kontrola řidiče narozeného v roce 1987 následně ukázala, že má test na přítomnost drog pozitivní, což víceméně potvrdilo i to, že odmítl jet na odběr krve a moči.

     Poté policisté přistoupili k prohlídce vozu, ke které si na místo přivolali i psovoda se psem vycvičeným na vyhledávání drog. Ukázalo se, že auto je doslova plné věcí dle všeho pocházejících z trestné činnosti. Nechyběly nože, kasry, plynovky, mobilní telefony, autorádia, nářadí, ledvinky, peněženky, hodinky a samozřejmě také drogy.

     Po ukončení prohlídky vozu policisté muže na místě zadrželi a převezli do policejní cely. Mluvčí policie nám zadržení řidiče potvrdila a doplnila, že policisté v tuto chvíli vše prověřují a případem se intenzivně zabývají.

     Případ samozřejmě budeme sledovat dál a po obdržení celé zprávy policie informace doplníme.

Aktualizace:

     "V sobotu krátce po desáté hodině večer zastavili policisté ze speciální pořádkové jednotky vozidlo značky Audi z důvodu špatného technického stavu. Automobil, ve kterém seděli dva muži s jednou ženou, zastavili v rámci běžného výkonu služby.
     Než policisté řidiče vyzvali k předložení dokladů potřebných k řízení, pokusil se pětatřicetiletý muž přelézt z místa řidiče na zadní sedačky. To se mu ovšem nepodařilo.
     Následnou lustrací policisté zjistili, že muž je vedený jako neřidič a má uložený platný zákaz řízení. Navíc řídil pod vlivem návykové látky. Test na omamné a psychotropní látky u něj ukázal pozitivní výsledek na amfetamin/metamfetamin.
     Policisté dále zkontrolovali v evidencích registrační značky vozidla a zjistili, že jsou evidovány na jiné vozidlo. Při prohlídce automobilu poté našli plastové sáčky s obsahem zelené sušiny a další věci, které by mohly pocházet z trestné činnosti. Policisté z obvodního oddělení Plzeň 4 ve věci zahájili úkony trestního řízení a případem se nadále zabývají,"
doplnila informace mluvčí policie.


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.